Интернет магазин Латкрок-Сервис

 

 

 

 

 

 

 

 

Брудозахисні решітки

Брудозахисні решіткиЧистота в приміщенні, де знаходиться організація високого рівня - це правило, якого слід дотримуватися не дивлячись ні на що. Якщо організація є місцем з великим потоком людей, тоді потрібно приділити особливу увагу ретельному прибиранню, а також способам мінімізації попадання бруду в приміщення. Допоможуть впоратися з цим завданням брудозахисні решітки.

Брудозахисні решітки встановлюються в приямок або зовнішнє обрамлення на порозі, щоб максимально вдало розташовуватися на шляху відвідувачів. Цей вид очищення є найпершим, тому на нього лягає значне навантаження по усуненню великого обсягу бруду.

Придбати брудозахисні решітки за вигідною вартості ви можете у нас!

Виготовляють брудозахисні решітки з легованого алюмінієвого профілю, в який вставляються різні матеріали: текстиль, гума, щітка (ми використовуємо в якості вставок спеціальну гуму). Ці решітки дуже міцні, тому що вони спеціально розраховані на постійний контакт з брудом, водою і звичайно ж механічний вплив підошов.

Брудозахисні решітки - це те, без чого не обійтися в торгово-розважальних центрах, готелях і офісах великих компаній. Вони допомагають підтримувати чистоту всередині, при цьому перебуваючи зовні. В ідеалі за решітками повинен слідувати брудозахисний килим. У великих приміщеннях - навіть не один. Але звичайно ж решітки є найпершим і найпотужнішим бар'єром для бруду. Решітки в поєднанні зі спеціальними килимами, а також регулярним ретельним прибиранням забезпечують приміщенню сяючу чистоту і солідний вигляд.

Якщо ви хочете купити брудозахисні решітки за вигідною ціною - звертайтеся в компанію «Латкрок-Сервіс».

<< Назад

G Analytics
сайт створено компанією