Интернет магазин Латкрок-Сервис

 

 

 

 

 

 

 

 

Килими з логотипом

Килими з логотипомКилими з логотипом - це можливість для компанії привітати кожного відвідувача вже на порозі офісу або магазину. Це частина корпоративного стилю. Здавалося б, дрібниця. Але, разом з тим, ще один плюс для іміджу та запам'ятовування Вашої компанії. Килими з логотипом виготовляються в точності з наданим макетом і в корпоративних кольорах Вашої організації.

Головне завдання брудозахисних килимів - зменшити кількість бруду, що потрапляє в приміщення. В свою чергу, брудозахисні килими з логотипом виконують дві функції - обмежують потрапляння бруду і створюють позитивне враження про компанію не тільки для відвідувачів, але й для перехожих.

На сьогоднішній день на нашому ринку досить багато компаній, що здійснюють виробництво килимів з логотипом. Пам'ятайте, що довговічність і презентабельний зовнішній вигляд брудозахисного килима залежить від декількох факторів. Основні це: якість матеріалів, клас виробничого обладнання, професіоналізм технологів і сумлінність компанії, здійснюючої виробництво килимів з логотипом. Будьте уважні! Дуже важливо не помилитися у виборі виконавця цієї непростої роботи. Як кажуть, «скупий платить двічі» - пам'ятайте про це.

Килими з ЛоготипомНаша компанія здійснює виробництво брудозахисних килимів з логотипом вже понад 14 років. Задоволений клієнт - це наша основна мета. Ми ніколи не підводимо наших замовників. Ви можете розраховувати на професійне та швидке виконання Вашого замовлення.

Щоб підкреслити індивідуальність інтер'єру Вашого офісу, можливе виготовлення килимів з фірмовими логотипами, емблемами, девізами підприємства, в широкій кольоровій гамі, яка з часом не змінить свій колір і, за Вашим бажанням, ми регулярно будемо проводити їх чистку та заміну, подібно до звичайних змінних килимів.

Килими з зображенням виготовляються новітнім технологічним способом, що дозволяє досягти фотографічної якості друку.

Створіть для себе килим з Логотипом або символікою Вашої компанії.

Найкраща візитна картка Вашої компанії біля входу. Ви можете замовити спеціально для Вас виготовлений килимок на якому буде нанесений Логотип Вашої компанії.

Брудозахисні килими з логотипом - захист приміщення і запам'ятовування Вашої компанії!

G Analytics
сайт створено компанією