Интернет магазин Латкрок-Сервис

 

 

 

 

 

 

 

 

Оренда брудозахисних килимів

Оренда брудозахисних килимівЧи замислювалися Ви над існуванням такої послуги як оренда брудозахисних килимів? Така послуга дійсно існує! Давайте розберемося кому і за яких умов буде корисна дана послуга.

Брудозахисні килими потрібні для того, щоб в приміщення потрапляло якомога менше бруду. По-перше, ці килими очищають від бруду. По-друге - вони вбирають вологу. Ефект особливо помітний в снігову погоду.

Завдяки особливим властивостям матеріалів, з яких виготовляються ці килими, і особливостям технології даного виробництва, бруду на самому килимі практично не видно. Це ще один приємний плюс, який Ви отримуєте від використання такого засобу захисту приміщення.

Коли на вулиці сніг, завжди є ризик посковзнутися і впасти. Крім послуги «оренда брудозахисних килимів» ми рекомендуємо придбати накладки або стрічку проти ковзання. Ці вироби допоможуть запобігти небезпечним ситуаціям на сходах Ваших приміщень.

Кому потрібна оренда брудозахисних килимів? Чому не можна просто придбати потрібний виріб? Відповідаємо: якісні брудозахисні килими коштують не 100 і не 500 гривень. Звичайно, це не дуже великі витрати, але для молодого бізнесу дорога кожна копійка. Наприклад, Ви тільки починаєте свій бізнес і не впевнені в тому, чи є сенс вкладати кілька тисяч гривень в це покриття. Або ще одна ситуація: робота магазину сезонна, проте дуже хочеться підтримувати чистоту в приміщенні. Саме для подібних випадків ми ввели таку послугу, як «оренда брудозахисних килимів».

Професійні можливості оренди поглинаючих вологу килимів:

  • Ворс професійних килимів являє собою 100%-ву кручену нейлонову нитку, що дозволяє йому вбирати 3-4 літри вологи і поглинати 2-3 кг сухого бруду на один квадратний метр, при цьому зберігаючи свій об'єм.
  • На малюнку показана відмінність наших професійних килимів від звичайних, ворс яких "лягає" навіть при невеликій кількості вологи або мокрого бруду і надалі не вбирає їх.

Оренда брудозахисних килимів

  • Матеріал основи килимів - поліефірне поличне полотно і стійка до дії агресивного середовища, нітрилова гума. Їх застосування дозволяє підвищити зносостійкість килимів і сприяє збереженню їх гарного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу (3-7 років), що недосяжно при подібній експлуатації звичайних килимів.
  • Періодична заміна покриття дозволяє клієнту мати завжди чистий і охайний килим, що додає інтер'єру приміщення особливого затишку.
  • Усі покриття проходять технологічний процес очищення від бруду, який включає в себе: прання покриття в потужних пральних машинах із застосуванням професійних миючих засобів, сушіння в сушильних камерах, обробку антибактеріальними засобами.

Оренда брудозахисних килимів - чисто й економно!

G Analytics
сайт створено компанією