Интернет магазин Латкрок-Сервис

 

 

 

 

 

 

 

 

Послуги

Щоб не прибирати бруд в приміщенні, треба залишити його на вулиці!

В цьому Вам допоможуть брудоочищувальні килими компанії «Латкрок-Сервіс», яка вже понад 14 років є лідером з надання послуг з оренди, чищення і заміни брудопоглинаючих килимів.

Оренда вуличних покриттівКилими «Латкрок-Сервіс» прикрасять будь-який інтер'єр і значно зменшать Ваші витрати на прибирання:

Ми забираємо бруд, пил, сирість разом з килимами. Натомість Ви отримуєте свіжовипрані, готові до використання килими.

Килими не обов'язково купувати - їх можна взяти в оренду.

Ми надаємо послуги з заміни забруднених килимів на чисті так часто, як Вам це необхідно, від одного разу на місяць, до щоденної.

Килими «Латкрок-Сервіс»Пранням килимів займаються професіонали

  • Чистка здійснюється в промислових пральних машинах, що забезпечує гарантовану чистоту килимів
  • Сохнуть килими - в сушильній камері при температурі до 60 °С
  • При чищенні килимів використовуються сучасні технології та якісні миючі засоби, які повністю відновлюють первісний вигляд і властивості килима

Оренда ворсових килимів
  1. Ми пропонуємо скористатися орендою наших брудозахисних килимів. Якщо йдеться про предмети щоденного використання, то вимоги до якості досить високі. Наша компанія пропонує в оренду тільки найкращі брудозахисні покриття провідних виробників Європи, які надійно зарекомендували себе в умовах нашого клімату.
    Наші брудозахисні килими значно зменшать ваші витрати на прибирання приміщення. Оренда килимів це простий і зручний спосіб зберегти вашу підлогу від передчасного зносу. А також ви виключаєте можливість падіння ваших відвідувачів на слизькій підлозі та сходах.
  2. До брудозахисного покриття першого рівня відносяться вуличні покриття, що встановлюються, укладаються перед входом в будівлю.

G Analytics
сайт створено компанією