Интернет магазин Латкрок-Сервис

 

 

 

 

 

 

 

 

Килими вологопоглинаючі

Килими вологопоглинаючіЧистота приміщення - важливий аспект у роботі будь-якої організації, установи, закладу. У дощову погоду відвідувачі можуть проносити велику кількість бруду і вологи, в результаті чого підлога в приміщенні сильно забруднюється і стає непрезентабельною. Ефективним методом боротьби з цією проблемою є килими вологопоглинаючі. Вони призначені для будівель з великою щоденною прохідністю людей. Як правило, килими вологопоглинаючі стелять на вході, що дозволяє відразу затримувати основну частину вологи та бруду на килимках.

Сьогодні такі килими використовуються повсюдно. Звичайно ж, можна обійтися і без них, але в такому випадку значно зростає необхідність приватного прибирання приміщення, що тягне за собою збільшення витрат на працю персоналу. Це далеко не вигідне і не оптимальне рішення, враховуючи невисоку вартість вологопоглинаючих килимів. Ефективність же даних виробів підтверджується численними позитивними відгуками користувачів, які встигли оцінити всі переваги використання цих килимків.

Якщо Ви бажаєте купити якісні та недорогі килими вологопоглинаючі, то ми допоможемо Вам у цьому.

Як правило, дані килими складаються з декількох шарів Верхній являє собою ворс, скручений таким чином, що бруд або волога легко провалюються всередину, залишаючи поверхню чистою. Нижній же шар виготовляється з гуми або вінілу. Килими вологопоглинаючі стійкі до стирання, не розшаровуються. Вони прості в обслуговуванні і догляді, мають довгий термін служби.

Килими вологопоглинаючі, які пропонує наша компанія, це відмінний спосіб підтримувати приміщення в чистоті.

G Analytics
сайт створено компанією