Интернет магазин Латкрок-Сервис

 

 

 

 

 

 

 

 

Килимок під ноги в офіс

Килимок під ноги в офісЯкщо Ви працюєте в офісному приміщенні або зовсім є його власником, то напевно знаєте, скільки проблем виникає з килимовими покриттями при носінні мокрого взуття співробітниками. І якщо останнє неможливо змінити, особливо в холодну пору року, то для другого можна купити килимок під ноги в офіс.

На відміну від стандартного покриття, килимок під ноги в офісі виконаний з водовідштовхувальних матеріалів і він не допустить її проходження крізь нього. А оскільки  співробітники змушені сидіти на одному місці по кілька годин, навіть не встаючи, то без подібного килимка під ноги (офіс), підлога поруч зі співробітниками буде постійно мокра і почне швидко псуватися.

Такий простий і недорогий виріб, як килимок під ноги в офіс - це вирішення цілого ряду проблем, серед яких є можливість уникнути наявність надмірної вологи на місці, куди Ви поставите ноги.

Ще однією сферою використання офісного килимка під ноги можуть бути вхідні двері, де всі співробітники можуть очищувати взуття від бруду і зайвої вологи ще до входу в приміщення. Також необхідно вказати, що існує досить велика кількість різноманітних килимків, які можна використовувати і для різних цілей. Наприклад, існують навіть варіанти, які обладнані системою обігріву, але подібні товари краще підійдуть до домашніх умов, ніж для роботи.

Наша компанія займається розповсюдженням самих різних покриттів, серед яких є як чисто практичні варіанти, спрямовані на боротьбу з брудом і вологою, так і килими з логотипом, які нерідко вибирають для створення загального дизайну. Подібні килими виготовляються на замовлення з урахуванням Вашого малюнка, але навіть такі товари є повноцінним покриттям, що нічим не поступається будь-яким іншим моделям з нашого асортименту.

G Analytics
сайт створено компанією