Интернет магазин Латкрок-Сервис

 

 

 

 

 

 

 

 

Покриття брудозахисні

Покриття брудозахисніНайбільша кількість бруду потрапляє в приміщення з вулиці. Надходять люди приносять на своїх підошвах 90 відсотків бруду і вологи. Бруд, в свою чергу, поступово руйнує будь-які види підлогових покриттів. Властивості бруду призводять до:

  • утворення пилу в повітрі
  • високих витрат на прибирання
  • передчасного зносу і ремонту підлогового покриття

Покриття брудозахисні - ось сучасне рішення проблеми брудних статей. Брудозахисні покриття можуть бути: ворсовими, алюмінієвими, гумовими.

При правильній установці покриттів підлогових брудозахисних можна усунути поширення вологи та бруду всередину приміщення. Ми пропонуємо брудозахисні покриття з високоякісних матеріалів.

Для найбільш ефективного захисту підлоги від бруду використовують три зони очищення:

Зона 1:

Брудозахисні решітки - збирають велику частину бруду з взуття (сніг, великі грудки грунту). Їх, зазвичай, розміщують на ганку або під козирком будівлі.

Зона 2:

Брудозахисні килимові покриття - знімають дрібну бруд, сніг, пил, що залишилася після очищення гратами. Ці брудозахисні покриття розташовують в тамбурі або відразу за вхідними дверима.

Зона 3:

Брудопоглинаючі килими - дозволяють зняти залишки піску, вологи з підошви відвідувачів і підкреслюють дизайн входу. Розміщуються в холі або фойє приміщення.

Покриття брудозахисні дозволяють скоротити не тільки потрапляння бруду в приміщення на 90 відсотків, але і витрати на прибирання.

Покриття брудозахисні від ТОВ «Латкрок-Сервіс» - це висока якість за доступною ціною.

<< Назад

G Analytics
сайт створено компанією