Интернет магазин Латкрок-Сервис

 

 

 

 

 

 

 

 

Килими брудозахисні

Килими брудозахисніПоріг будь-якої організації - це місце, куди потрапляють люди перш за все, тому він повинен виглядати солідно й охайно. Влітку таку можливість дає своєчасне прибирання, але в період дощів або снігу зовсім нелегко зберегти чистоту не тільки на порозі, а й у самому приміщенні.

Допоможуть у вирішенні даної проблеми брудозахисні килими. Вони відмінно вбирають вологу і збирають бруд, при цьому зберігаючи нормальний зовнішній вигляд. Взимку такі вироби просто незамінні, тому що навіть постійне прибирання не дає позитивного результату, якщо відвідувачі не витерли ноги або хоча б не пройшлися на порозі по брудозахисному килиму. На жаль, далеко не всі обтяжують себе витерти підошви взуття, тому цей килим стає справжньою знахідкою в погану погоду. При будь-якому догляді даний тип килимів є вигідним капіталовкладенням, оскільки на ньому залишається значна частина бруду навіть без зайвих дій ногами.

Килими брудозахисні - це не тільки чистота, але і підтримка іміджу компанії, адже на них можна нанести логотип і тоді вже з самого порога буде ясно де людина перебуває.

Купити килими брудозахисні за демократичною ціною ви можете в компанії «Латкрок-Сервіс».

У нас ви можете знайти високоякісний продукт, який стане ще одним вдалим елементом інтер'єру вашої компанії. Ви можете не тільки придбати брудозахисні килими, але і взяти їх в оренду. Для багатьох дана послуга буде дуже доречною, адже можуть бути різні ситуації з приміщенням, наявністю грошей у компанії та інше. Тому оренда таких килимів - цілком затребувана послуга.

Якщо вам потрібні килими брудозахисні - звертайтеся до нас!

<< Назад

G Analytics
сайт створено компанією