Интернет магазин Латкрок-Сервис

 

 

 

 

 

 

 

 

Килимок з гуми в офіс

Килимок з гуми в офісПрактично в будь-якому офісі працює величезна кількість людей. Вони щодня приходять в офіс, приносячи при цьому на своєму взутті бруд з вулиці. Цей бруд поширюється по всьому офісному приміщенню і дуже скоро робить його незручним і навіть непридатним для того, щоб нормально працювати. Тому кожна компанія, яка дбає про добробут своїх співробітників, повинна придбати спеціальний килимок з гуми в офіс.

Навіть невеликий килимок з гуми в офіс допоможе якісно і дуже ефективно зберегти в ньому чистоту і порядок. Він служить в якості специфічного виду взуттєвої «щітки», яка ефективно очищає взуття співробітників від бруду. Особливо велике значення має килимок з гуми в офіс в ті дні, коли на вулиці йде дощ або там інша подібна погана погода. При такій погоді, взуття стає в кілька разів брудніше, ніж при гарній погоді. Тому без спеціального килимка з гуми в офісі просто не обійтися.

Переваги використання килимка з гуми в офісі складаються ще в тому, що він повністю безпечний для людей. Завдяки спеціальній прогумованій основі такої килимок запобігає травми і падіння, а якщо в офісі слизькі підлоги - він подвійно захищає співробітників підприємства від раптових і неприємних травмонебезпечних ситуацій.

Звертайтеся в підприємство «Латкрок-Сервіс», щоб придбати килимок з гуми в офіс високої якості і за ціною, яка Вас неодмінно порадує!

У нас Ви можете також придбати килимки з логотипами і подбати про те, щоб репутація Вашої компанії, як солідного підприємства, сформувалася ще більш успішно!

G Analytics
сайт створено компанією