Интернет магазин Латкрок-Сервис

 

 

 

 

 

 

 

 

Придверні решітки

Придверні решіткиПридверні решітки призначені для того, щоб в приміщення потрапляло якомога менше бруду. На вулиці сльота, а у Вашому магазині або офісі чистота, порядок і затишок.

Окрім чистоти, важливо стежити за безпекою відвідувачів і співробітників.

У холодну пору року, сніг, що налипає на підошву, може призвести до падіння та травм.

Придверні решітки допоможуть скоротити кількість нещасних випадків у кілька разів. Відповідно, зменшується кількість позовів від постраждалих. Ваша компанія не буде нести додаткові матеріальні витрати.

Придверні решітки виготовляються зі смуг легованого алюмінію і гуми особливої суміші. Завдяки цьому поєднанню, у решіток тривалий термін служби, підвищена стійкість до механічних пошкоджень і перепадів температур.

Перед тим, як замовляти придверні решітки, розкажіть нашому менеджеру про тип Вашого приміщення. Зверніть увагу на кількість відвідувачів. Ця інформація допоможе зробити оптимальний вибір. Окрім цього, відштовхуючись від активності експлуатації, Ви будете знати орієнтовний термін служби Ваших придверних решіток.

Ми дуже хочемо, щоб Ваш бізнес розвивався і процвітав. На жаль, метою багатьох комерційних компаній є продаж. Ми ж, в першу чергу, хочемо Вам допомогти. Наша команда готова подбати про чистоту Ваших приміщень! Співпрацюйте з професіоналами!

Обов'язково використовуйте придверні решітки - захистіть приміщення від бруду, а себе від зайвих неприємностей!

G Analytics
сайт створено компанією